PRODUCT_CATEGORIES

Tam, kad jūsų perkamas ar parduodamas daiktas būtų saugiai transportuojamas, visų pirma reikia pasirūpinti tinkamu jo supakavimu, paruošimu transportui, pervežimui, pergabenimui į reikiamą vietą. To padaryti neužtenka prekę supakavus į pirmą pasitaikiusią medžiagą. Tik tinkamai pasirinkus pakavimo medžiagas, daikto pervežimo metu jis bus puikiai apsaugotas nuo smūgių, sukratymo, dūžių, subraižymų bei kitų žalingų aplinkos veiksnių.

Taigi, 3 pakavimo medžiagos geriausiai apsaugančios gaminį transportavimo metu yra:

 

1. Apsauginės (pakavimo) plėvelės

Ši plėvelė gali būti kelių rūšių - Tampri “stretch” (rankinė arba mašininė), pūslėta (“burbulinė”) plėvelė, akyto (pūsto) polietileno, termo susitraukianti plėvelė ir paprasta polietileninė plėvelė.

 • Tamprios “stretch” (mašininės arba rankinės) paskirtis - puikiai sutvirtinti krovinį ir užtikrinti jo saugumą bei stabilumą transportuojant. Ši plėvelė apsaugo krovinį nuo įbrėžimų ir bet kokio mechaninio poveikio.
 • Rankinė plėvelė yra apsukama, apvyniojama rankiniu būdu. Mašininė plėvelė vyniojama aplink krovinį naudojant specialų tam skirtą įrengimą.
 • Pūslėtos “burbulinės” plėvelės (PE plėvelė su oro burbuliukais) paskirtis - apsaugoti produktus nuo įbrėžimų ir mechaninio poveikio. Plėvelė ypač gerai tinka, norint transportuoti - elektronikos prietaisus, keramikos gaminius, stiklą bei baldus. Tarp šios plėvelės sluoksnių esančios pūslelės sudaro oro tarpą, todėl ši plėvelė pasižymi ir geromis termoizoliacinėmis savybėmis.
 • Akyto polietileno plėvelės (Putų PE (pūsto, akyto polietileno) plėvelė)) paskirtis - apsaugoti kietų baldų paviršius nuo subraižymo, taip pat apsaugoti dūžtančius daiktus transportavimo metu. Ši plėvelė taip pat gan dažnai naudojama baldų gamyboje, statybos pramonėje, pastatų garso ir šilumos izoliavimui bei kaip paklotas po grindimis, grindų dangomis. Ši plėvelė apsaugo gaminius nuo įbrėžimų ir mechaninio poveikio, todėl puikiausiai tinka pakuoti visų rūšių gaminius transportavimo metu.
 • Paprasta polietileninė plėvelė naudojama padėklų uždengimui, krovinio perdengimui, apsaugai nuo dulkių.
 • Termo susitraukiančios plėvelės paskirtis - puiki įvairių prekių apsauga nuo mechaninio poveikio, jas transportuojant ir sandeliuojant. Termo plėvelė labiausiai paplitusi medienos apdirbimo pramonėje bei maisto pramonės šakose.

2. Apsauginiai kampai

Apsauginiai kampai yra trijų rūšių, tai - kartoniniai kampai, plastikiniai kampai ir putoplastiniai (pūsto, akyto PE) apsauginiai profiliai.

 • Kartoniniai kampai plačiai naudojami baldų gamyboje bei transportuojant įvairius krovinius ant padėklų. Šie kampai sutvirtina ir apsaugo nuo mechaninių pažeidimų vežamo krovinio išorines sieneles ar padėklų (palečių) kampus. Jie gali būti labai įvairaus ilgio, storio bei pločio.
 • Plastikinių kampų paskirtis - apsaugoti krovinio kampus nuo mechaninių pažeidimų, kurie gali įvykti, krovinį transportuojant į reikiamą vietą, surišimo juostos prilaikymui, kad neslydinėtų surišus padėklą.
 • Putoplastinių apsauginių profilių paskirtis - apsaugoti krovinio išorines sienas nuo įvairių mechaninių pažeidimų, saugoti, kad produktas nesiliestų su kitu produktu (padeda išlaikyti reikiamą, saugų atstumą tarp produktų), suteikti kroviniui stabilumo.

3.Pakavimo juostos.

Polipropileninė juosta PP, poliesterinė juosta PET ir metalinė juosta. Jos padeda apsaugoti krovinį transportavimo metu.

 • Polipropileninės juostos PP paskirtis - saugus krovinių transportavimas. Šia PP juosta aprišama produkcija, juosta įtempiama panaudojant specialius įrankius ir sutvirtinama spynelėmis ar skardelėmis. Šios juostos yra įvairių išmatavimų ir spalvų. Kurios rūšies PP juostą rinktis, geriausia spręsti atsižvelgiant į tai, kokio svorio yra transportuojamas krovinys.
 • Poliesterinės juostos PET paskirtis - sunkesniems, ir labai sunkiems kroviniams surišti. Naudojant šią juostą atitinkamų gaminių pakavimui, darbas pasidaro kur kas lengvesnis,nei pakavimo metu naudojant metalinę pakavimo juostą. Šios PET juostos, kaip ir PP yra įvairių matmenų, kurie daugiausiai priklauso nuo norimo transportuoti krovinio svorio, parenkant juostas pagal jų galimas trūkio ribas.
 • Metalinės juostos naudojamos sunkiems, grubesniems kroviniams, pvz. betono blokeliams, įvairioms plytelėms, plokštėms surišti ir saugiam jų transportavimui.