Pakavimo medžiagos

El.parduotuvė: https://www.e.tesuma.lt/

Pakavimo įrankių įvertinimas

Dispenser-md2 Stalo irankis lipniai juostai Siaurai juostai

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad pakavimo įrankiai - dozatoriai BD ir D1, gaminami mūsų atstovaujamo gamintojo nuo 1960 m., šįmet buvo atrinkti laikinai parodai MOMA, Niujorko modernaus meno muziejuje kaip tobulo dizaino bei geros kokybės pavyzdys.

Tai dar vienas įrodymas, kad UAB Tesuma parduodami įrankiai yra ypač geros kokybės ir ilgaamžiai.
Jie tikrai patenkins mūsų klientų lūkesčius, palengvins jų pakavimo darbo procesą.

***

Pakavimo medžiagos reikalingos ne tik tam, kad gaminys patraukliau atrodytų, bet svarbiausia, kad būtų apsaugotas nuo išorinio aplinkos poveikio ir nebūtų pažeistas transportuojant. Pakuotė gali būti ir puiki jūsų gaminio reklama, naudojant juostas su jūsų įmonę nurodančiais užrašais. Minimalus parduodamas kiekis - viena pakuotė.

Skaityti daugiau

Tik gerai žinant gaminio savybes, galima pritaikyti atitinkamas pakavimo medžiagas. Labai svarbu, kaip krovinys bus transportuojamas, ar jį reikės perkrauti, kiek laiko teks saugoti ir t.t. Tik šitaip galima užtikrinti produkto kokybę vartotojo atžvilgiu. Kiekviena pakavimo medžiaga turi savo privalumus ir trūkumus. Jei nežinote, kokia pakavimo medžiaga geriausiai tiktų jūsų produkcijai supakuoti, turite klausimų ar specialių poreikių – parašykite ar paskambinkite mums: +370 685 30618.

Skaityti mažiau