Prekių grupės

APSAUGINIAI KAMPAI kartoniniai, plastikiniai

Kartoniniai apsauginiai kampai, profiliai

Kartoniniai kampai, profiliai - skirti apsaugoti pakuočių/prekių kampus bei kraštus nuo pažeidimo transportuojant. Kampai sutvirtina krovinį, esantį ant paletės. Kampai/profiliai gali būti įvairaus pločio, storio ir ilgio. Kampai/profiliai gali būti įvairių spalvų, su užrašais, ar įmonės logotipu. 

Putų PE putoplastiniai apsauginiai profiliai

Putų PE putoplastiniai profiliai dėl savo lankstumo puikiai apsaugo gaminio briaunas ir kampus. Minimalus parduodamas kiekis - 1 pakuotė/dėžė.

Plastikiniai kampučiai

1. Plastikiniai A formos kampučiai skirti apsaugoti gaminio kampus, L formos kampučiai (turime ir kartoninius) dedami po polipropilenine arba kitokia pakavimo juosta, kampučiai gali būti su įpjova juostai, arba be įpjovos.

kampas PP PlastKamp

2. Kampai stiklui:

kampai stiklui    

Kampai apsaugo šių storių stiklą/prekes: 4mm, 5mm, 8mm, 10mm, 16mm, 6mm(lankstus), A formos(kampų apsaugai) 50x50x50mm.

Susijusios prekės: pūsto PE profilis stiklui (B=30mm, A=25mm):

TS-formos-pusto-PE-profiliai TS1

3. Dideli plastikiniai kampai, krovinių sutvirtinimui diržais, pervežant prekes. Segmentiniai kampai. Kampai statinėms:

 Plastikinis kampas transport Prailginami kampai is segmentu Kampai transport Kampukas statinems1

Lygus kampų paviršius ženkliai prailgina tvirtinimo diržų tarnavimo laiką. Nesideformuoja prie žemų ir labai aukštų temperatūrų, tuo pačiu yra gan lankstūs, prisitaiko prie įvairių tipų ir formų krovinių. Neskilinėja, nelužta. Gali būti sujungiami segmentais.

Dėl kainų ir kiekių galite pasiteirauti Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .